Ивет: "Искам титлата, но първо трябва да стигна до финал."

Красавицата Лалова доволна след победата в сериите

Европейската шампионка в спринта на 100 метра Ивет Лалова заяви, че целта й е отново да спечели титлата или поне да вземе медал от започналия днес шампионат в Цюрих. По-рано днес най-добрата ни лекоатлетка спечели своята пета серия на стадион "Лецигрунд" и се класира за полуфиналите с време 11,17 сек.

"Чувствах се добре и времето ми е по-бързо от това, което очаквах. Целта ми беше да попадна сред първите четири и да продължа напред. Добре е, че бях в последната пета серия, защото не видях какво направиха останалите момичета и се съсредточих изцяло върху своето бягане, без да правя повече от това, което е нужно. В Хелзинки например имах отлични условия по време на сериите и бягах много бързо. Това ми попречи да бъда по-добра в следващите стартове. Целта ми е отново да спечеля титлата или поне да взема медал, но първо трябва да се класирам за финала. Трябва да съм реалист и да правя стъпка по стъпка, като професионален състезател." , заяви Лалова пред в кратко интервю за сайта на Европейската Федерация по лека атлетика.

Целият разговор с Лалова може да видите тук. Не пропускайте да уловите и въздушните й целувки в края на видеото..