Капитанът Попов: Бяхме пренавити, забравяме този мач

Капитанът на националния отбор по футбол Ивелин Попов коментира загубата от Хърватия с 0:1 в мач от осма група на европейските квалификации. Според него това е моментът, в който ще си проличи дали футболистите в тима са истинско семейство, което може да преодолее трудностите заедно.

"Колкото се може по-бързо трябва да забравим този мач. Утре ще направим анализ и започваме да се готвим за Норвегия. Първото полувреме бяхме пренавити и припряни. Имаше много брак в действията ни. Второто полувреме поизчистихме нещата, създадохме положения, суматохи, но не се получи и ни победиха с един гол. Нормално, по-големите отбори в групата Норвегия и Италия очаквано победиха."

Попов бе категоричен, че квалификациите са в много ранна фаза и България запазва своите шансове за класиране на шампионата във Франция през 2016 година.

"Има доста мачове, мисля, че и хърватите ще правят грешки. И те имат слаби места. Прекалено рано е да се каже кой къде ще завърши"