Нова победа за Хюстън в НБА

Отборът на Хюстън Рокетс записа шеста поредна победа в Националната баскетболна асоциация на САЩ. „Ракетите” победиха като домакин щатския съперник Сан Антонио с 98:81 точки.

Най – полезен за победители бе Дуайт Хауърд, който отбеляза 32 точки и овладя 16 борби. Джеймс Хардън записа 20 точки, 6 асистенции и 6 борби.

Гостите бяха без Тим Дънкън и Ману Джинобили, които получиха почивка и останаха извън състава, след като имаха основна заслуга за победата на Спърс срещу Атланта.

Резервата Кори Джоузеф беше най-резултатен за Сан Антонио с 18 точки, Арън Бейнс добави 12 точки и 11 борби.

В друга среща от четвъртък Портланд  Блейзърс победи като домакин отбора на Далас Маверикс със 108:87 точки.

За победителите ЛаМаркъс Олдридж реализира 20 точки. Деймиън Лилард добави още 18, Никълъс Бейтъм се отличи с 8 точки, 9 борби и 9 асистенции.

За Далас най – резултатен бе Дирк Новицки със 17 точки.