Хюстън и Мемфис с нови победи в Националната Баскетболна Асоциация на САЩ

Далас за малко да пропилеят аванс от 31 точки.

Отборът на Хюстън Рокетс записа четвърта поредна победа и продължава без загуба в Националната Баскетболна Асоциация на САЩ, след като в мач от понеделник победи като гост Финикс  Сънс със 104-93 точки.

За "ракетите" най-резултатет бе Джеймс Хардън с 35 точки.

Без контузените си звезди Кевин Дюрант и Ръсел Уестбрук отборът на Оклахома загуби гостуването си на Бруклин с 85-116 точки.

Отборът на Мемфис записа четвърта поредна победа и също продължават да са без загуба след като победи като домакин отбора на Ню Орлийнс с 93-81 точки.

Джеф Грийн и  Ейвъри Брадли, които отбеляза общо 67 точки, не бяха достатъчни за победа на Бостън, който загуби гостуването си на Далас със 113-118 точки.

Отборът на Сакраменто Кинг победи като гост  Денвър Нъгетс със 110-105 точки.

За победители най-полезен бе Дерън Колинс с 21 точки 6 асистенции и 4 борби.

В последната среща от деня отборът на ЛА Клипърс победи като домакин Юта със  107-101 точки. Срещата ще се запомни и с постижението на гардът на победителите Джамал Крофърд, който премина границата от 15 000 точки в своята кариера.

За домакините Блейк Грифин отбеляза 31 точки, а Крис Пол записа „трипъл-дабъл” 13 точки, 12 асистенции и 10 борби.