Звездите на МЛС надиграха Тотнъм (ВИДЕО И ГАЛЕРИЯ)

Кака и Вийя блестят за тима на МЛС

Кака и Давид Вийя донесоха победата на звездите от американската Мейджър Лийг Сокър с 2-1 над английския Тотнъм. Почетното попадение за „шпорите” бе дело на Хари Кейн в края на първата част.

Двубоят се изигра в Денвър, и въпреки липсата на някой от големите имена в състава на МЛС (Стивън Джерард и Франк Лампард), зрителите станаха свидетели на истинско шоу.

След корнер изпълнен от Вийя, топката срещна ръката на Насер Шадли и Кака отбеляза последвалия наказателен удар в 20-та минута. Само три по-късно бразилецът опита удар, който обаче се превърна в асистенция, след като Вийя сложи карака си на пътя на топката и отбеляза за 2-0.

В края на полувремето Кейн бе изведен в добра позиция и с мощен шут извън наказателното поле върна едно попадение за Тотнъм.

През втората част тимът на Тотнъм имаше повече положения, но въпреки това гол не падна.

За най-добър играч на мача бе избран Кака.