Беше в НБА, а сега е най-високият футболист (ВИДЕО)
Павел Подколжин изглежда като в бъг на FIFA
Исполин във футбола! Бившият баскетболист от НБА Павел Подколжин стана най-високият, играл в професионален мач.
226-сантиметровият Подколжин дебютира за Амкал срещу Калуга в турнира за Купата на Русия. Той започна като титуляр в центъра на защитата при победата с 1:0.
Подколжин прекрати баскетболната си кариера през 2019 г. Центърът записа 6 мача за Далас Маверикс между 2004 и 2006 г.
Две глави над всички
Феновете веднага разпространиха в социалните мрежи кадри от двубоя. Зевзвеци отбелязаха, че Подколжин изглежда като в бъг на видеоиграта FIFA заради ръстовата разлика с останалите футболисти.
Някои се пошегуваха, че по-скоро е като възрастен, ритащ с децата в квартала.
Последвайте btvsport.bg за още новини във VIBER
Още видео и снимки от btvsport.bg и в INSTAGRAM
Още горещи теми от от btvsport.bg и във FACEBOOK