Байерн победи Интер в Шанхай

Марио Гьотце осигури триумфа на баварците

Getty Images/Guliver Photos

Шампионът на Германия Байерн Мюнхен победи Интер с 1:0 в контролна среща играна в Шанхай. Единственото попадение реализира влезлият като резерва Марио Гьотце в 80-ата минута. Двамата треньори Хосеп Гуардиора и Роберто Манчини започнаха двубоя с повечето си титуляри, които обаче след почивката бяха заменени. Байерн игра по-добре от съперника си през висчките 90 минути, но пропуски направиха Роберт Левандовски, новото попълнение Дъглас Коща и Тиаго. Утре пък ще се изиграят нови мача от приятелския турнир International Champions Cup, които ще може да видите пряко по Ring.bg. Срещите са ЛА Галакси – Барселона от 06:00, а веднага след това започва и двубоя Манчестър Юнайтед – Сан Хосе. В 22 часа пък ще може да просулдите мача Фиорентина – Пари Сен Жаремен.