Бразилия загря с победа за Копа Америка

Тимът на Дунга надигра Мексико, следващата проверка е срещу Хондурас

Бразилия победи Мексико с 2:0 в контрола, играна в Сао Пауло няколко дни преди началото на Копа Америка. Турнирът в Чили започва в четвъртък, а отборът на Дунга е в група с Колумбия, Перу и Венецуела.

Бразилците откриха резултата в 28-ата минута, когато Филипе Коутиньо получи топката в наказателното поле, напредна до аутлинията и от труден ъгъл реализира за 1:0.

Вторият гол падна в 37-ата минута. Тогава Елиаш бе намерен в наказателното поле, финтира противников бранител и подаде на нахлуващия Диего Тардели, който само насочи топката в мрежата за 2:0.

Следващият приятелски двубой на Бразилия е срещу Хондурас на 11-и юни. За Мексико това бе последна проверка преди Копа Америка. Съперници на “Ел Три” в първа група са Чили, Еквадор и Боливия.