Лудогорец победи Цървена звезда в контрола

Отборът на Лудогорец надигра Цървена звезда с 3:1 в контрола играна на стадиона в Разград. Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от терористичните нападения в Париж. Домакините излязоха напред още в 7-ата минута с попадение на Марселиньо, а в 12-ата Джонатан Кафу удвой. Футболистите на Лудогорец контролираха играта през по-голямата част от мача, но след 30-тата минута позволиха на гостите да се изнесат по-напред. Това доведе до попадение във вратата на "орлите" в 49-ата минута, когато Мичал Доналд направи резултата 2:1.

Играчите на Георги Дерменджиев обаче отново поеха контрол върху срещата и в 80-ата минута Лукас Саша отбеляза трето попадение във вратата на Супич.

Следващият мач на Лугогорец ще бъде гостуването на Славия в мач от 16-ия кръг на "А" група.