Монако най-после спечели. Фалкао донесе минимална победа над Нант(ВИДЕО)

Бербатов поигра 20 минути. Червено-белите трепериха в края

Getty Images/Guliver Photos

Монако взе първата си победа от началото на сезона, надделявайки с 1-0 в гостуването си на Нант. Димитър Бербатов не бе титуляр за своите, но влезе в игра в 68-мата минута. Единственият гол в срещата бе вкаран от Радамел Фалкао точно в края на първото полувреме, след перфектно центриране на Лайвин Курзава.

В средата на първото полувреме Нант можеше да поведе от дузпа, но Даниел Субашич спаси удара на Серж Гакпе. След като Монако поведе, домакините не реагираха много адекватно, но в края натиснаха съперника си. Защитата на "монегаските" се огъна, но веднъж гредата, а на няколко пъти и вратаря спасиха гостите. Така Монако спечели първите си точки от началото на сезона. За "канарчетата" пък това бе първа загуба.