Лудогорец с равенство срещу силен руски тим

Лудогорец - Динамо Москва 1:1

Евгений Милов

Отборът на Лудогорец направи равен 1:1 с Динамо Москва в заключителната си контрола от лагера в Турция.

Динамо Москва игра с титулярния си състав. През първото полувреме бившият тим на Станислав Манолев излезе напред в резултата в 35-ата минута след гол на  Матийо Валбуена.

През второто полувреме Марселиньо изравни резултата. Мачът се игра на доста високо темпо пред погледа на националния селекционер Ивайло Петев.

Треньорът Георги Дерменджиев използва различни единайсеторки за двете полувремена.

0:1 Валбуена (35), 1:1 Марселиньо (58)

Лудогорец: Владислав Стоянов (46- Чворович) – Витиня (46- Петров), Александър Барт (46-Терзиев), Козмин Моци (46-Александров), Александър Василев (46-Кайсара) – Светослав Дяков (46-Ешпиньо), Абел Анисе (46-Златински) – Себастиян Ернандес (46-Марселиньо) , Вандерсон (46-Мисиджан), Дани Абало(46-Михаил Александров) – Жуниньо Кишада (46-Безяк).